Czy darmowy zakład w Fortunie to trafny pomysł?

Co to jest darmowy zakład u bukmachera on-line wie bodaj każdy typujący pojedynki.
W Fortunie przykładowo… Nowi gracze dostaną możność obstawiania meczy bez ryzyka jednakże w trochę odmiennej formie niż to miało miejsce w poprzednim roku.
Dzisiaj będą to 3 zakłady bez ryzyka straty: pierwszy do 100 zł, drugi do 200 zł plus 300 zł. Łącznie dlatego nadal będzie to 600 zł na start przy rejestracji konta obstawiającego.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

600 zł darmowy zakład – na start

Niżej znajdziecie charakterystykę jak działa promocja powitalna Fortuny:

Na okoliczność zakładania konta, obstawiający odbiera pierwotny zakład bez ryzyka, do 100 zł. W toku 3 dni od otworzenia konta, Typer musi postawić pierwotny typ, by nadmieniony zaliczał się jako „Bez ryzyka”. Skreślony zakład, musi się wyjaśnić na przestrzeni 7 dni. Nagroda bądź zwrot (stawka + podatek) w postaci kasy.

Po 3 dniach od założenia konta, typer odbiera pozostały włączony już zakład Bez ryzyka, z tymże do 200 pln. Żeby z tego zrobić użytek, musi typujący w trakcie 3 dni od uzyskania postawić zakład.
Początkowy zakreślony zakład po 3 dniach od otworzenia konta będzie przedstawianym bez ryzyka. Podobnie i tutaj mamy 7 dni na rozstrzygnięcie. Zwycięstwo albo zwrot (stawka + podatek) w formie gotówki.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Po 6 dniach od otworzenia konta na www.efortuna.pl, użytkownik zdobywa trzeci działający już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 pln. Żeby go użyć, każdy użytkownik w czasie 3 dni (od pozyskania zaryzykować zakład. Pierwotny obstawiony zakład po 6 dniach od otworzenia konta gracza będzie tym Bez ryzyka – ostatnim z puli za rejestrację. Analogicznie i tutaj mamy 7 dni na realizację. Zwycięstwo czy też zwrot (stawka postawiona + podatek).

Oprócz tego stosując kod bonusowy ’VIPKOD’ na www.efortuna.pl uzyskasz przy zakładaniu konta obstawiającego 20 złotych za całą rejestrację.

Czy darmowy zakład w Fortunie to trafny pomysł?
Enjoyed this video?
Czy darmowy zakład w Fortunie to trafny pomysł?
"No Thanks. Please Close This Box!"