Fuksiarz (Kowal kuponów)

Poszukujesz ciekawej promocji z freebet za rejestrację? Wypróbuj freebet Fuksiarz (Kowal kuponów).

Po miesięcznej pauzie w rozgrywkach klubowych połączonych z MŚ, w wtóry dzień Świąt Bożego narodzenia wraca mocna liga angielska (polecamy Typy na ligę angielską)!
Dlatego Fuksiarz.pl przyszykował nową edycję promocji Kowal Kuponów (https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow), w której idzie pozyskać do 100 zł freebetu! Ten bonus Fuksiarza dostępny będzie od 26 grudnia o godz. 10:00. Dlatego – o ile chcesz otrzymać 100 złotych freebet za rejestrację to wejdź na www.fuksiarz.pl i obstawiaj spotkania przez internet.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Ażeby dołączyć do owej promocji bukmacherskiej trzeba kliknąć „Dołącz”, na stronie promocji, przetransferować 50 zł przelewu a także zaryzykować kupony AKO (przedmeczowe i/lub live) za minimalną liczbę 20 zł. Kurs zupełny dokładanych zakładów musi wynosić minimum 3.00. I tak, od liczby wcelowanych kuponów, na obstawiajacych czekają freebety:

2 trafione kupony = 20 zł freebet
4 trafione kupony = 40 zł freebet
6 wygranych kuponów = 60 zł freebet
8 wygranych kuponów = 80 zł freebet
10 wygranych kuponów = 100 zł freebet

Freebety nie sumują się. Każdy typujący może zdobyć tylko jeden freebet, orientacyjnie: typujący który poprawnie wyselekcjonuje 10 zakładów AKO, dostanie 100 zł freebet.

Więcej wiadomości na stronie https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow

Fuksiarz (Kowal kuponów)
Enjoyed this video?
Fuksiarz (Kowal kuponów)
"No Thanks. Please Close This Box!"