Jak dziś obstawiać mecze przez Internet?

Dziś wszystko na temat jak obstawiać mecze przez Internet i gdzie obstawiać mecze …

Obstawiając zakłady bukmacherskie wielu graczy wpada w pułapkę jaką jest utrata własnego życia. Jeszcze przed rozwojem Internetu do naszej dyspozycji były głównie punkty naziemne gdzie spokojnie można było obstawiać mecze. Czynne były one jak i nadal są w ustalonych godzinach.

To sprawiło, że nie siedzieliśmy dniem i nocą obstawiając kolejne spotkania. To się jednak znacząco zmieniło, kiedy pojawiły się strony internetowe bukmacherów. Dostęp do zakładów bukmacherskich mamy teraz 24/7. Możemy obstawiać przedmeczowo jak i na żywo. A to wszystko siedząc w zaciszu domowym. Z jednej strony jest to zaleta, a z drugiej wada.

Aby zupełnie nie zatracić swojego życia prywatnego należy ustalić ile czasu powinniśmy spędzać podczas obstawiania. Jest to mniej trudne dla osób, które obstawiają przedmeczowo. Najczęściej wcześniej poświęcają się analizie spotkań, które dopiero będą miały miejsce.

Niekiedy jest to jednodniowe wyprzedzenie. Nieco trudniej mają już gracze, którzy obstawiają na żywo. W końcu jakby nie było niemal cały czas możemy znaleźć coś w ofercie na LIVE. A tym bardziej jeśli znamy się na piłce nożnej lub tenisie ziemnym.

Kiedy zatem najlepiej obstawiać?

Od poniedziałku do piątku oferta jest nieco uboższa niżeli w weekend – to tyczy się chociażby piłki nożnej. Ma to jednak swoje zalety. Dzięki temu, że spotkań jest mniej jesteśmy w stanie sami lepiej przeanalizować. Tak naprawdę warto uzmysłowić sobie fakt, że zarobić możemy o wiele więcej kiedy to na żywo jest 10 spotkań niżeli 50 czy 100. W końcu wielu graczy obstawia mecze poprzez obserwacje.

Tak się dzieje również w przypadku tenisa ziemnego. To co dzieje się aktualnie na korcie jest o wiele ważniejsze niżeli niekiedy wcześniejsze informacje na portalach. Każdy z biegiem czasu wypracuje swój rytm pracy. Najważniejsze to mieć świadomość tego, że nie zawsze lepiej wyjdziemy na obstawianiu meczów podczas weekendu, kiedy tych spotkań jest o wiele więcej.

Zbierając doświadczenie będziemy mogli już dzień wcześniej przejrzeć ofertę na następny dzień i stwierdzić, które spotkania będą godne naszej uwagi.

 

Oprócz ilości spotkań ważne są również inne kwestie

To chociażby nasze nastawienie czy wysokość kapitału. Najgorsze co możemy zrobić to obstawianie na siłę, po kilku przegranych typach. Równie ważny jest nasz kapitał. Jeśli mamy mało gotówki na koncie u bukmachera wkrada się strach o dalsza grę.

To również nie sprzyja dobrej grze. Najlepiej jest obstawiać mając chwilę wolnego czasu. Czasu, podczas którego możemy skupić się tylko i wyłącznie analizie danego meczu. Pamiętajmy również, że ilość spotkań nie ma tu żadnego znaczenia.

Są gracze, którzy w sobotę robią sobie przerwę podczas gdy na boisku pojawiają się zawodnicy z Anglii. Meczy jest wtedy tak dużo, że nie jesteśmy w stanie na bieżąco obserwować ich wszystkich i wybrać te najlepsze. W zakładach bukmacherskich liczy się jakość, a nie ilość.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Dlatego też czas spędzony przed monitorem nie gwarantuje nam dużych zarobków. Wręcz przeciwnie. O tym przekonać mogą nas zawodowi gracze, którzy w przeciągu miesiąca obstawiają zaledwie kilka spotkań. A przy tym nie siedzą godzinami przed komputerem, a jednocześnie zarabiają duże pieniądze.

Wygrywanie a obstawianie meczów

Nie ma forum bukmacherskiego, nie ma czata bukmacherskiego i nie ma strony bukmacherskiej, w której nie byłby podjęty ten temat – jak obstawiać mecze by wygrywać i zarabiać na zakładach bukmacherskich? Tak naprawdę sposobów na to jest mnóstwo.

Jednak na początku wielu z nas może mieć wielkie obiekcje co do tego czy naprawdę można zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Po tylu przegranych i tylu wpłatach na konto kolejne porażki każdy z nas znosi różnie. Niektórzy dalej w to brną, ale nie wynoszą z tego żadnych lekcji. Jeśli tak właśnie się dzieje możemy być pewni nawet bankructwa.

Co zatem zrobić, by wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Przede wszystkim należy opanować się z własnymi emocjami. Niekiedy mówi się, że to właśnie one grają, a nie nasze analizy.

To wielki błąd, który będzie nas sporo kosztować. Kluczem do wygrywania jest również odpowiednia strategia, odpowiednie stawkowanie.

 

Obstawianie a limity u bukmachera

Gramy i obstawiamy mecze przez internet na zakładach bukmacherskich, aby wygrywać – to oczywiste. Mało który gracz, nawet ten grający rekreacyjnie nie jest nastawiony choć na minimalny zysk.

Prawda jest taka, że grając często nabywamy doświadczenia, które jest bezcenne. O tym nigdzie nie przeczytamy, bo to po prostu będziemy czuć i zachowywać się jak profesjonalny gracz.

Zaczynając nawet od najniższych stawek możemy dojść w niedługim czasie do większych kwot. Nie warto wtedy grać o te kilka złotych. Mając na koncie kilkaset złotych warto co jakiś czas podwyższać stawiane kwoty.

Jak dziś obstawiać mecze przez Internet?

Z czasem możemy przejść na inny level i stać się bardziej graczem profesjonalnym niżeli rekreacyjnym. Wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem – zarabiamy coraz większe kwoty i coraz więcej stawiamy, ale przede wszystkim nasze zyski są coraz bardziej imponujące.

Niestety mając konta u wielu bukmacherów taka sielanka nie trwa wiecznie, bowiem wcześniej czy później i oni wkroczą do akcji. Z pewnością wtedy na własnej skórze przekonamy się co to znaczy otrzymać limit. Czy da się przed tym uchronić? W końcu mając na koncie kilka tysięcy złotych nie chcemy wracać do czasu, gdy stawialiśmy kilka złotych na mecz.

Obrona przed limitami

Oczywiście jest parę trików, które mogą nas uchronić przed limitem u bukmachera podczas obstawiania meczów.

Po pierwsze sami musimy zacząć od siebie i nie oszukiwać perfidnie bukmachera. Zakładanie kilku kont i pobieranie darmowych bonusów to najczęstsza przyczyna limitów, choć często kończy się to zamknięciem kont. Jakiekolwiek oszusta są szybko znajdowane, a wtedy nie ma co liczyć na granie w przyszłości z takim zlimitowanym koncie.

Kolejnym powodem jest granie kursów, które ewidentnie polegają na błędzie bukmachera. Te nie są często, ale się zdarzą. Gracze, którzy dużo czasu przesiadują na stronie bukmachera potrafią je szybko znaleźć i odpowiednio wykorzystać. Kolejną sprawą jest stawka jaką gramy.

Nie warto grać nietypowych stawek – to dla wielu kolejny powód do limitu. I nie zapominajmy o graczach, którzy permanentnie grają su renety przedmeczowe – w tym przypadku limit można dostać nieoczekiwanie szybko.

Jeśli będziemy obstawiać mecze przez Internet odpowiednio mądrze to możemy uniknąć zlimitowania konta u bukmachera.

Enjoyed this video?
jak obstawiać mecze przez internet dziś
"No Thanks. Please Close This Box!"