Jak oglądać mecze na żywo w Internecie?

Chciałbyś bez problemu obejrzeć mecz piłkarski, a nie masz telewizji? W Internecie są możliwości oglądania meczy bez żadnych problemów. W naszym poradniku dowiesz się jak oglądać mecze za darmo w Internecie

Oficjalne transmisje meczu można oglądać w telewizji takiej jak TVP, Polsat, TVN itp. W Internecie również można oglądać transmisje, niestety są one dużo gorszej jakości i  częst przerywane reklamami oraz zacinające się. Jak rozwiązać ten problem?

Rozwiązanie oficjalne

Oficjalnie można oglądać mecz w telewizji. Mamy transmisję bez zacinania i bez dodatkowych reklam. Na stronach do oglądania meczu również można obejrzeć mecz, wszystko zależy od tego w jakiej telewizji go oglądamy.

Zanim zaczniemy oglądać, powinniśmy dowiedzieć się z jakiego formatu korzysta dany serwis. W Polsce nadal istnieje wtyczka Silverlight, ale nie jest ona obsługiwana przez wszystkie przeglądarki. Flash również umożliwia oglądanie meczów na żywo.

Niestety, ale oficjalne kanały nie są za darmo. Jeśli chcemy obejrzeć mecz polskiej drużyny średnio zapłacimy za niego około 20 zł. Opłatę trzeba uiścić chyba, że dany kanał mamy wykupiony w naszym pakiecie abonamentowym danej telewizji, wtedy dostęp do transmisji jest darmowy.

Jak oglądać mecze na żywo w Internecie?

Serwisy internetowe

Kolejną możliwością są specjalistyczne serwisy internetowe. Faktem jest, że są darmowe, jednak również nielegalne i oglądacie je na własne ryzyko.

Niestety niekiedy wymagają one opłat, np. aktywacji konta za pomocą płatnego SMS. Są to agregaty linków do konkretnych streamingów z transmisjami meczy na żywo. Często są one słabej jakości i zacinające się. Przed wykupem konta warto zapoznać się ofertą danego serwisu.

Połączenia P2P

Jest to ciekawa metoda, aby oglądać mecze wysokiej jakości bez reklam.  Wykorzystywana w sieci BitTorrent.

Do tego celu potrzebne są specjalne serwisy internetowe. Oferują one oglądanie meczów za darmo, jednak są nielegalne, co warto pamiętać.

Niestety nie zawsze można znaleźć tam polskie mecze na żywo. Wtedy pozostają oficjalne serwisu lub zwykle streaming czyli to o czym pisaliśmy wyżej.

Podsumowanie

Dobra jakość HD meczu na żywo w Internecie to konieczność skorzystania z oficjalnych usług poszczególnych telewizji oraz sprawdzić aktualny program tv. Darmowy dostęp uzyskamy w serwisach peer-to-peer. Nie zawsze jednak będziemy mogli cieszyć się idealną jakością. Można skorzystać także z polskich stron, które oferują dostęp do streamingu. Plusem jest szybkie i bezproblemowe działanie, niestety często mamy słabą jakość.

Płacenie za dostęp do nieoficjalnych transmisji to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Warto się zastanowić przed wybraniem tego rozwiązania. Lepiej znaleźć darmowe alternatywy, a najkorzystniejszą opcją jest opłata za legalne oglądanie. Szczególnie, że te transmisje są świetnej jakości.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Enjoyed this video?
Jak oglądać mecze na żywo w Internecie?
"No Thanks. Please Close This Box!"