Jak zarobić w trakcie MŚ 2022

Kiedy spozierasz na zestaw meczów Mundialu i posiadasz świadomość, iż jeszcze na długo przed wystartowaniem Mundialu jesteś w stanie rozszyfrować która reprezentacja wyjdzie z grupy, która reprezentacja zmierzy się w ćwierćfinale, a która reprezentacja zdobędzie mistrzostwo świata w piłce nożnej?

Przekonaj się czy solidny z Ciebie gracz i dołącz do batalii o 1 000 000 ZŁ za odpowiednie zakreślenie przebiegu Mistrzostw Świata 2022. Nadmieniona liczba zostanie rozdysponowana proporcjonalnie przez liczbę wszystkich klientów, jacy należycie zakreślili wszystkie etapy Mundialu w Piłce Nożnej, wraz z końcowym rezultatem spotkania finałowego.

Jak zarobić w trakcie MŚ 2022

Na dodatek, w toku turnieju „Wyzwanie Fortuny, zostanie zrealizowany zestawienie typujących, w jakim typujący posiadają szansę otrzymać nagrodę w formie Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których zasób ma wartość ponad 100 000 PLN. 50 klientów z największą wartością punktów uzyska gotówkę. Stopień nagrody będzie zależała, od miejsca, które koniec końców zajmie obstawiający.

Reguły konkursu Wyzwanie Fortuny:

Data: 10.11 – 20.11.2022 (do g. 17:00)

Podczas dostępności turnieju powinno się mieć konto i zalogować się na na portalu www.efortuna.pl, alternatywnie poprzez apkę mobilną plus wypełnić „drabinkę” turniejową dotycząca poszczególnych poziomów w toku Mundialu w Piłce Nożnej 2022 (pod spodem wypatrzysz dokładną wskazówkę, w jaki sposób sukcesywnie odpowiednio wysłać zgłoszenie ze własną drabinką).

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Premię podstawową w Quizie to pula 1 000 000 PLN rozdzielona proporcjonalnie do ilości wszystkich klientów, jacy prawidłowo skreślili wszystkie etapy Mundialu w Piłce Nożnej 2022, w pełni z końcowym rezultatem spotkania w finale Mundialu 2022.

Możliwość typowania on line turnieju będzie otwarta, gdy zalogujesz się na swoje konto obstawiającego na www.efortuna.pl.

Konkurs jest darmowy to oznacza iż nie potrzebujesz wpłaty a nawet skreślać kuponu.

Istotna wiadomość! Przemyśl porządnie konstrukcję swojej drabinki. Masz raptem jedną próbę.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Enjoyed this video?
Jak zarobić w trakcie MŚ 2022
"No Thanks. Please Close This Box!"