Legalne oglądanie meczów przez internet

Każdy fan sportu zna kilka miejsc w sieci, gdzie oferowane są mecze na żywo. Niektóre z nich niestety nie działają zgodnie z obowiązującym planem. Jest jednak prosty sposób, aby sobie z tym poradzić. Nie chodzi wcale o korzystanie z serwisów płatnych. Poniżej znajduje się poradnik, w którym zostaną zaprezentowane miejsca, w których można obejrzeń całe mnóstwo sportowych wydarzeń.

Istnieje naprawdę sporo portali, w których wykupić można abonament oraz dostać dostęp do internetowych kanałów. Jednak czasem jest to proceder całkowicie niezgodny z prawem. Dostajemy wiele programów, gdzie można oglądać spotkania na żywo.

Jak najbardziej da się oglądać mecze po pierwsze legalnie, a po drugie bez żadnych opłat. Nie ma tutaj żadnych kruczków, haczyków czy też ukrytych zobowiązań. Nikt nie zamierza niczego reklamować.

Legalne oglądanie meczów przez internet

Wchodzisz na własną odpowiedzialność

Kibice zdecydowanie już mają dość płacenia za oglądanie w telewizji sportu. Per Pay View to utrapienie. W zasadzie nic dziwnego, że w dobie sieci i Internetu, to fani sportu właśnie decydują się w sieci oglądać sportowe wydarzenia. Same witryny raczej pełnią rolę pośrednika. Jednak już streamy konkretne mogą już niestety łamać prawo. Linki na stronach poniższych są klikane przez Was na własną odpowiedzialność.

Darmowa TV sportowa

Podczas streamu są kompresowane dane. Następnie są wyświetlane w możliwie najlepszej na chwilę obecną jakości. Ilość danych jest wówczas ograniczona do minimum. Wymaga jednak korzystania przez nas z nowoczesnych aplikacji. Użytkownik ma do dyspozycji programy darmowe. Przykładem jest taki program jak VLC. Jest to pogram bardzo ceniony przez internautów.

A za co? Chociażby za brak konieczności instalowania dodatkowych kodeków, które jakby nie było zwiększają obciążenie sprzętu. Aplikacje czegoś takiego po prostu nie potrzebują.

Gdy monitor od komputera nie jest największych rozmiarów, to możemy bez najmniejszego problemu przenieś obraz na znacznie większy ekran. Może to być sprzęt wyposażony w wyświetlacz czy też może to być oczywiście telewizor.

Najprościej zdecydowanie będzie za pomocą DisplayPort bądź też kabla HDMI. To właśnie nimi łączymy dwa urządzenia. Obecnie coraz częściej możemy zrezygnować z przewodów wielu i przesłać sygnał wideo bezprzewodowo z komputera. Jest to możliwe dzięki WiFi. Możliwości takie zapewniają takie technologie jak AMD Wireless Display oraz AMD Screen Mirror. Obie te funkcje niezależnie działają od natężenia ruchu jak i także szybkości transferu właśnie w sieci.

Darmowe transmisje z meczów różnych lig piłkarskich oraz innych wydarzeń sportowych znajdziecie głównie na www.sts.pl lub www.efortuna.pl

Legalne oglądanie meczów przez internet
Enjoyed this video?
Legalne oglądanie meczów przez internet
"No Thanks. Please Close This Box!"