U kogo dostaniesz freebet przy zakładaniu konta?

Ekstra freebet u pewnego bukmachera na 2023 rok nadchodzi!

Jak poczynać Nowy Rok 2023 to z Ligą angielską oraz freebetem! Legalny bukmacher online Fuksiarz.pl sporządził promocję dla grających Ustrzel Freebet (https://fuksiarz.pl/ustrzel-freebet), w jakiej będzie wolno zgarnąć freebety o wartości zależnej od liczby bramek strzelonych w nadchodzącej serii meczów Premier League! Promocja z freebet’em wystartuje po 1 stycznia.

Stąd jeśli nie posiadasz konta gracza na stronie www.fuksiarz.pl to już masz powód by je tam założyć.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

By wziąć akces w akcji promocyjnej należy wstąpić na podstronę „DOŁĄCZ” na stronce akcji, przelać 50 pln a także ustawić przedmeczowy zakład AKO z min. 3 meczami tudzież kursem łącznym 3.00 lub wyższym, zawierający wyłącznie spotkania z zakładów wzajemnych na Premier League. Kupony zakwalifikowane do akcji promocyjnej można zawierać do 2 stycznia 18:29. Jeśli zakład będzie odpowiedni, typer pozyska freebet zależny od liczby bramek strzelonych w 19. kolejce Premier League:

1-15 bramek: 20 zł freebet
16-25 bramek: 30 zł freebet
26-35 bramek: 40 zł freebet
36+ bramek: 50 zł freebet

W owej promocji na www.fuksiarz.pl można zaryzykować nielimitowaną dawkę zakładów, jednakże tylko pierwszy trafiony kuponik spełniający regulamin promocji, będzie brany pod uwagę w trakcie przydzielania freebetów.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Enjoyed this video?
U kogo dostaniesz freebet przy zakładaniu konta?
"No Thanks. Please Close This Box!"